O nás

Značka Bizonprofessional je na trhu již více než 20 let a je to registrovaná ochranná známka kvalitních řezných a brusných kotoučů.

Bizonprofessional je velkoobchod který dodává tisícům pravidelných zákazníků řezné a brusné kotouče na které se mohou spolehnout.

BizonProfessional, s.r.o. je také název rodinné obchodní společnosti, která zajištuje dodávky a kompletní obchodní servis v oblasti svého sortimentu.

Naše kotouče jsou určeny pro řezání a broušení všech druhů ocelí, včetně ocelí nerezových a jsou vyrobeny za použití moderní technologie, která jim zaručuje vysokou tvrdost a zamezuje vzniku gratu – kotouče takzvaně nelepí ani nehází.

Obchodní činnost našeho velkoobchodu probíhá prostřednictvím několika distribučních kanálů. Zákazníkům jsou k dispozici profesionální obchodníci s letitou zkušenosti, kteří prostřednictvím telefonu nebo mailu okamžitě vyřídí vaše objednávky nebo dotazy ohledně sortimentu brusiva.

Pro ty kteří preferují online komunikaci je k dispozici tento e-shop, který umožní přehled sortimentu, cen a vytvoření objednávky, kdykoli to budete potřebovat.

Samozřejmě jsme pro vás k dispozici také na firemním telefonu a e-mailu, které jsou uvedeny v našich kontaktech a rádi s vámi domluvíme i osobní setkání.

Distribuci zboží provádíme velmi rychle přímo do vaší firmy nebo domu a to prostřednictvím smluvního přepravního partnera PPL, kterému předáváme zásilky zpravidla následující den po objednání a PPL je doručí následující den poté co je převezme.

Zákazníkům nabízíme také něco navíc. Ke každé objednávce dostanete malý dárek, pro větší objednávky je doprava zdarma a také několik kotoučů zdarma. Stálí zákazníci mají možnost odebírat na fakturu, která umožňuje splatnost dodávky v dohodnutém termínu.

Rádi Vás přesvědčíme o tom, že se na náš obchodní tým a kotouče Bizonprofessional můžete spolehnout!

Úspěšný den přeje

BizonProfessional, s.r.o.